Logo

Nowe mieszkanie, 46,05 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 2-46

373 005 zł

8 100 zł /m²

Rata 1 745 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Fromborska

Elbląg, Nad Jarem, ul. Fromborska 2B

2 pokoje, mieszkanie 46,05 m², parter, oferta nr 2-46, Fromborska, Elbląg, Nad Jarem, ul. Fromborska 2B
SALON Z ANEKSEM25,06 m²SYPIALNIA11,44 m²ŁAZIENKA4,37 m²KORYTARZ5,18 m²BALKON5,68 m²
Wymiary mieszkania 46.05 m², 2-46
Wirtualna makieta 3D mieszkania 46.05 m², 2-46
2-46
Plan piętra
Fromborska - zdjęcie nr 0
Fromborska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 46.05 m², 2-46
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,05 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,68 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2027

Pobierz prospekt
Zapytaj o ofertę