Logo

Nowe mieszkanie, 59,92 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 1-49

545 272 zł

9 100 zł /m²

Rata 2 551 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Fromborska

Elbląg, Nad Jarem, ul. Fromborska 2B

3 pokoje, mieszkanie 59,92 m², piętro 4, oferta nr 1-49, Fromborska, Elbląg, Nad Jarem, ul. Fromborska 2B
SALON Z ANEKSEM24,59 m²SYPIALNIA11,91 m²SYPIALNIA10,09 m²ŁAZIENKA4,37 m²KORYTARZ8,96 m²BALKON5,89 m²
Wymiary mieszkania 59.92 m², 1-49
Wirtualna makieta 3D mieszkania 59.92 m², 1-49
1-49
Plan piętra
Fromborska - zdjęcie nr 0
Fromborska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 59.92 m², 1-49
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,92 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,89 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2027

Pobierz prospekt
Zapytaj o ofertę