Logo

Nowe mieszkanie, 44,66 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 3-29

406 406 zł

9 100 zł /m²

Rata 1 901 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Fromborska

Elbląg, Nad Jarem, ul. Fromborska 2B

3 pokoje, mieszkanie 44,66 m², piętro 4, oferta nr 3-29, Fromborska, Elbląg, Nad Jarem, ul. Fromborska 2B
SALON Z ANEKSEM19,01 m²SYPIALNIA8,16 m²SYPIALNIA8,00 m²ŁAZIENKA3,93 m²KORYTARZ5,56 m²BALKON10,32 m²
Wymiary mieszkania 44.66 m², 3-29
Wirtualna makieta 3D mieszkania 44.66 m², 3-29
3-29
Plan piętra
Fromborska - zdjęcie nr 0
Fromborska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 44.66 m², 3-29
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

44,66 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,32 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2027

Pobierz prospekt
Zapytaj o ofertę