Logo

Nowe mieszkanie, 58,02 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr C/21

968 934 zł

16 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 533 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, ul. Bokserska 71

SALON Z ANEKSEM19,46 m²SYPIALNIA11,78 m²SYPIALNIA11,44 m²ŁAZIENKA4,25 m²ŁAZIENKA4,00 m²KORYTARZ7,09 m²BALKON5,56 m²
Wymiary mieszkania 58.02 m², C/21
Bokserska 71 etap 2.2 - zdjęcie nr 0
Bokserska 71 etap 2.2 - zdjęcie nr 1
Bokserska 71 etap 2.2 - zdjęcie nr 2
Bokserska 71 etap 2.2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 58.02 m², C/21
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,02 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,56 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę