Logo

Nowe mieszkanie, 53,16 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B/29

893 088 zł

16 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 179 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, ul. Bokserska 71

SALON Z ANEKSEM21,35 m²SYPIALNIA11,14 m²SYPIALNIA9,52 m²ŁAZIENKA4,92 m²KORYTARZ6,23 m²TARAS4,56 m²OGRÓDEK5,33 m²
Wymiary mieszkania 53.16 m², B/29
Bokserska 71 etap 2.2 - zdjęcie nr 0
Bokserska 71 etap 2.2 - zdjęcie nr 1
Bokserska 71 etap 2.2 - zdjęcie nr 2
Bokserska 71 etap 2.2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 53.16 m², B/29
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,16 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,56 m²), ogródek (5,33 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę