Logo

Nowe mieszkanie, 56,30 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr C/88

914 875 zł

16 250 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 280 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, ul. Bokserska 71

SALON Z ANEKSEM19,51 m²SYPIALNIA13,06 m²SYPIALNIA8,38 m²ŁAZIENKA5,10 m²WC1,51 m²KORYTARZ8,74 m²BALKON5,56 m²
Wymiary mieszkania 56.3 m², C/88
Bokserska 71 etap 2.2 - zdjęcie nr 0
Bokserska 71 etap 2.2 - zdjęcie nr 1
Bokserska 71 etap 2.2 - zdjęcie nr 2
Bokserska 71 etap 2.2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.3 m², C/88
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,30 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,56 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę