Logo

Nowe mieszkanie, 70,64 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 3A-0-3

662 308 zł

9 376 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 099 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowice Odnova

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON Z ANEKSEM29,76 m²SYPIALNIA15,17 m²SYPIALNIA9,64 m²ŁAZIENKA5,19 m²KORYTARZ10,94 m²TARAS3,00 m²OGRÓDEK116,91 m²
Wymiary mieszkania 70.64 m², 3A-0-3
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 70.64 m², 3A-0-3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,64 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,00 m²), ogródek (116,91 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę