Logo

Nowe mieszkanie, 59,38 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 2E-2-3

663 844 zł

11 180 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 106 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowice Odnova

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON Z ANEKSEM25,92 m²SYPIALNIA12,56 m²SYPIALNIA10,09 m²ŁAZIENKA4,89 m²KORYTARZ6,04 m²BALKON4,69 m²
Wymiary mieszkania 59.38 m², 2E-2-3
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 59.38 m², 2E-2-3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,38 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,69 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę