Logo

Nowe mieszkanie, 63,12 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 2B-0-3

592 086 zł

9 380 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 770 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowice Odnova

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON Z ANEKSEM23,68 m²SYPIALNIA13,39 m²SYPIALNIA12,07 m²ŁAZIENKA4,86 m²KORYTARZ9,14 m²TARAS3,00 m²OGRÓDEK30,01 m²OGRÓDEK19,28 m²
Wymiary mieszkania 63.12 m², 2B-0-3
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 63.12 m², 2B-0-3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,12 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,00 m²), ogródek (30,01 m²), ogródek (19,28 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę