Logo

Nowe mieszkanie, 35,52 m², 1 pokój, 6 piętro, oferta nr 7.M.03

646 464 zł

18 200 zł /m²

Rata 3 025 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Incepti Gaj 2

Wrocław, Gaj, Krzyki, ul. Żegiestowska 5

1 pokój, mieszkanie 35,52 m², piętro 6, oferta nr 7.M.03, Incepti Gaj 2, Wrocław, Gaj, Krzyki, ul. Żegiestowska 5
SALON Z ANEKSEM26,33 m²ŁAZIENKA5,33 m²KORYTARZ3,86 m²BALKON4,57 m²
Wymiary mieszkania 35.52 m², 7.M.03
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 0
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 1
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 2
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 35.52 m², 7.M.03
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,52 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,57 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę