Logo

Nowe mieszkanie, 44,11 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 4.M.11

670 472 zł

15 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 137 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Incepti Gaj 2

Wrocław, Gaj, Krzyki, ul. Żegiestowska 5

2 pokoje, mieszkanie 44,11 m², piętro 3, oferta nr 4.M.11, Incepti Gaj 2, Wrocław, Gaj, Krzyki, ul. Żegiestowska 5
SALON Z ANEKSEM23,67 m²SYPIALNIA14,49 m²ŁAZIENKA3,92 m²KORYTARZ2,03 m²BALKON3,75 m²
Wymiary mieszkania 44.11 m², 4.M.11
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 0
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 1
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 2
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.11 m², 4.M.11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,11 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,75 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę