Logo

Nowe mieszkanie, 46,74 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 1.M.04

687 078 zł

14 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 215 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Incepti Gaj 2

Wrocław, Gaj, Krzyki, ul. Żegiestowska 5

2 pokoje, mieszkanie 46,74 m², parter, oferta nr 1.M.04, Incepti Gaj 2, Wrocław, Gaj, Krzyki, ul. Żegiestowska 5
SALON Z ANEKSEM22,80 m²SYPIALNIA15,78 m²ŁAZIENKA4,75 m²KORYTARZ3,41 m²OGRÓDEK46,03 m²
Wymiary mieszkania 46.74 m², 1.M.04
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 0
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 1
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 2
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.74 m², 1.M.04
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,74 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (46,03 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę