Logo

Nowe mieszkanie, 31,94 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 3.M.31

507 846 zł

15 900 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 376 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Incepti Gaj 2

Wrocław, Gaj, Krzyki, ul. Żegiestowska 5

1 pokój, mieszkanie 31,94 m², piętro 2, oferta nr 3.M.31, Incepti Gaj 2, Wrocław, Gaj, Krzyki, ul. Żegiestowska 5
SALON Z ANEKSEM23,19 m²ŁAZIENKA4,85 m²KORYTARZ3,90 m²BALKON3,75 m²
Wymiary mieszkania 31.94 m², 3.M.31
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 0
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 1
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 2
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 31.94 m², 3.M.31
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,94 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,75 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę