Logo

Nowe mieszkanie, 44,56 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 5.M.10

681 768 zł

15 300 zł /m²

Rata 3 190 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Incepti Gaj 2

Wrocław, Gaj, Krzyki, ul. Żegiestowska 5

2 pokoje, mieszkanie 44,56 m², piętro 4, oferta nr 5.M.10, Incepti Gaj 2, Wrocław, Gaj, Krzyki, ul. Żegiestowska 5
SALON Z ANEKSEM21,42 m²SYPIALNIA16,95 m²ŁAZIENKA3,05 m²PRZEDSIONEK3,14 m²BALKON3,75 m²
Wymiary mieszkania 44.56 m², 5.M.10
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 0
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 1
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 2
Incepti Gaj 2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.56 m², 5.M.10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,56 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,75 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę