Logo

Nowe mieszkanie, 31,23 m², 1 pokój, 10 piętro, oferta nr A/A11-3-82

381 006 zł

12 200 zł /m²

Rata 1 783 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Gemini G-7

Kielce, Centrum, ul. Górna 7

1 pokój, mieszkanie 31,23 m², piętro 10, oferta nr A/A11-3-82, Gemini G-7, Kielce, Centrum, ul. Górna 7
SALON Z ANEKSEM23,97 m²ŁAZIENKA3,71 m²KORYTARZ3,52 m²LOGGIA4,58 m²
Wymiary mieszkania 31.23 m², A/A11-3-82
Wirtualna makieta 3D mieszkania 31.23 m², A/A11-3-82
A/A11-8-87A/A11-7-86A/A11-6-85A/A11-5-84A/A11-4-83A/A11-3-82A/A11-2-81A/A11-1-80
Plan piętra
Gemini G-7 - zdjęcie nr 0
Gemini G-7 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 31.23 m², A/A11-3-82
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,23 m²

Piętro:

10 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,59 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,58 m²)

Termin oddania:

sierpień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę