Logo

Nowe mieszkanie, 31,23 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr A/A6-3-39

359 145 zł

11 500 zł /m²

cena rynkowa
Rata 1 680 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Gemini G-7

Kielce, Centrum, ul. Górna 7

1 pokój, mieszkanie 31,23 m², piętro 5, oferta nr A/A6-3-39, Gemini G-7, Kielce, Centrum, ul. Górna 7
SALON Z ANEKSEM23,97 m²ŁAZIENKA3,71 m²KORYTARZ3,52 m²BALKON4,57 m²
Wymiary mieszkania 31.23 m², A/A6-3-39
Wirtualna makieta 3D mieszkania 31.23 m², A/A6-3-39
A/A6-9-45A/A6-8-44A/A6-7-43A/A6-6-42A/A6-5-41A/A6-4-40A/A6-3-39A/A6-2-38A/A6-1-37
Plan piętra
Gemini G-7 - zdjęcie nr 0
Gemini G-7 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 31.23 m², A/A6-3-39
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,23 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,59 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,57 m²)

Termin oddania:

sierpień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę