Logo

Nowe mieszkanie, 48,50 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B4/3/36

523 800 zł

10 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 451 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja MONTANO

Polanica-Zdrój, al. Zwycięzców

3 pokoje, mieszkanie 48,50 m², piętro 3, oferta nr B4/3/36, MONTANO, Polanica-Zdrój, al. Zwycięzców
SALON Z ANEKSEM20,28 m²SYPIALNIA10,38 m²ŁAZIENKA4,24 m²KORYTARZ5,43 m²BALKON3,75 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 48.5 m², B4/3/36
Wirtualna makieta 3D mieszkania 48.5 m², B4/3/36
B4/3/34B4/3/33B4/3/40B4/3/39B4/3/38B4/3/37B4/3/36B4/3/35 16x16.1x26.616x16.1x26.416x16.1x26.616x16.1x26.616x16.1x26.616x16.1x26.616x16.1x26.5
Plan piętra
MONTANO - zdjęcie nr 0
MONTANO - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 48.5 m², B4/3/36
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,50 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,75 m²)

Termin oddania:

budynek B4 - gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę