Logo

Nowe mieszkanie, 36,87 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 123/34

541 989 zł

14 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 536 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Ostródzka 123

2 pokoje, mieszkanie 36,87 m², piętro 3, oferta nr 123/34, Ostródzka 123 - Etap II, Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Ostródzka 123
SALON Z ANEKSEM17,03 m²SYPIALNIA10,72 m²ŁAZIENKA4,21 m²KORYTARZ5,09 m²BALKON4,30 m²
Wymiary mieszkania 36.87 m², 123/34
Wirtualna makieta 3D mieszkania 36.87 m², 123/34
123/31123/32123/37123/38123/39123/36123/35123/34123/29123/30123/33 22x14.3x27.2
Plan piętra
Ostródzka 123 - Etap II - zdjęcie nr 0
Ostródzka 123 - Etap II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 36.87 m², 123/34
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,87 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,30 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę