Logo

Nowe mieszkanie, 76,81 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 123 A/A-28

937 082 zł

12 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 384 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Ostródzka 123

4 pokoje, mieszkanie 76,81 m², piętro 1, oferta nr 123 A/A-28, Ostródzka 123 - Etap II, Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Ostródzka 123
Wirtualna makieta 3D inwestycji Ostródzka 123 - Etap II
Plan pięter inwestycji Ostródzka 123 - Etap II
Plan pięter
Ostródzka 123 - Etap II - zdjęcie nr 0
Ostródzka 123 - Etap II - zdjęcie nr 1
Ostródzka 123 - Etap II - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 76.81 m², 123 A/A-28
Mapa
Rzut
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

76,81 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę