+49
Nowe mieszkanie, 40,16 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 065
640 975 zł
15 961 zł /m²
Rata 2 999 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Mysiadło, ul. Olimpijska

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
40,16 m²
Piętro:
2 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon, loggia (5,07 m²)
Termin oddania:
II - I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę