Nowe mieszkanie, 66,68 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 226
888 978 zł
13 332 zł /m²
Rata 4 159 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Mysiadło, ul. Olimpijska

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
66,68 m²
Piętro:
4 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (3,00 m²), balkon (7,78 m²)
Termin oddania:
II - I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę