Logo

Nowe mieszkanie, 69,12 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 227

1 045 210 zł

15 122 zł /m²

Rata 4 890 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mysiadło, ul. Olimpijska

4 pokoje, mieszkanie 69,12 m², piętro 4, oferta nr 227, Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż, Mysiadło, ul. Olimpijska
Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż - zdjęcie nr 0
Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż - zdjęcie nr 1
Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż - zdjęcie nr 2
Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż - zdjęcie nr 3
Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 69.12 m², 227
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

69,12 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia, balkon (29,02 m²)

Termin oddania:

II - I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę