Nowe mieszkanie, 69,07 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 136
933 921 zł
13 521 zł /m²
Rata 4 370 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Mysiadło, ul. Olimpijska

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
69,07 m²
Piętro:
2 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia, balkon (4,05 m²), balkon (6,47 m²)
Termin oddania:
II - I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę