Logo

Nowe mieszkanie, 48,24 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 180

704 039 zł

14 595 zł /m²

Rata 3 294 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mysiadło, ul. Olimpijska

2 pokoje, mieszkanie 48,24 m², piętro 4, oferta nr 180, Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż, Mysiadło, ul. Olimpijska
Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż - zdjęcie nr 0
Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż - zdjęcie nr 1
Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż - zdjęcie nr 2
Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż - zdjęcie nr 3
Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 48.24 m², 180
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,24 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (8,23 m²), balkon

Termin oddania:

II - I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę