Logo

Nowe mieszkanie, 52,33 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 201

749 196 zł

14 317 zł /m²

Rata 3 505 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mysiadło, ul. Olimpijska

2 pokoje, mieszkanie 52,33 m², piętro 1, oferta nr 201, Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż, Mysiadło, ul. Olimpijska
Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż - zdjęcie nr 0
Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż - zdjęcie nr 1
Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż - zdjęcie nr 2
Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż - zdjęcie nr 3
Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich II - Paryż - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 52.33 m², 201
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,33 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon, loggia (7,83 m²)

Termin oddania:

II - I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę