Logo

Nowe mieszkanie, 35,05 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 6.1.2

477 700 zł

13 629 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 235 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Ernesta Maya

SALON Z ANEKSEM21,53 m²SYPIALNIA9,09 m²ŁAZIENKA4,43 m²LOGGIA3,28 m²
Wymiary mieszkania 35.05 m², 6.1.2
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 0
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 1
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 2
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 35.05 m², 6.1.2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,05 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,28 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę