Logo

Nowe mieszkanie, 39,93 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 4.0.6

521 100 zł

13 050 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 438 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Ernesta Maya

SALON Z ANEKSEM22,26 m²SYPIALNIA9,89 m²ŁAZIENKA4,30 m²KORYTARZ3,48 m²LOGGIA3,40 m²OGRÓDEK28,70 m²
Wymiary mieszkania 39.93 m², 4.0.6
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 0
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 1
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 2
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 39.93 m², 4.0.6
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,93 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,40 m²), ogródek (28,70 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę