Logo

Nowe mieszkanie, 35,03 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 6.0.2

477 300 zł

13 625 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 233 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Ernesta Maya

SALON Z ANEKSEM20,26 m²SYPIALNIA9,09 m²ŁAZIENKA5,68 m²LOGGIA3,40 m²OGRÓDEK24,30 m²
Wymiary mieszkania 35.03 m², 6.0.2
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 0
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 1
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 2
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 35.03 m², 6.0.2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,03 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,40 m²), ogródek (24,30 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę