Logo

Nowe mieszkanie, 37,27 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 4.1.2

481 000 zł

12 906 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 250 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Ernesta Maya

SALON Z ANEKSEM21,01 m²SYPIALNIA8,47 m²ŁAZIENKA4,15 m²KORYTARZ3,64 m²LOGGIA3,28 m²
Wymiary mieszkania 37.27 m², 4.1.2
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 0
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 1
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 2
Atria Nowe Żerniki - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 37.27 m², 4.1.2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,27 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,28 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę