Logo

Nowe mieszkanie, 111,25 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr M59

1 134 750 zł

10 200 zł /m²

Rata 5 309 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Polesie, ul. Srebrzyńska 107

4 pokoje, mieszkanie 111,25 m², piętro 4, oferta nr M59, Srebrzyńska Park IV, Łódź, Polesie, ul. Srebrzyńska 107
SALON Z ANEKSEM38,85 m²SYPIALNIA14,87 m²SYPIALNIA14,39 m²SYPIALNIA13,32 m²ŁAZIENKA5,18 m²ŁAZIENKA3,89 m²GARDEROBA3,83 m²KORYTARZ16,48 m²BALKON11,66 m²BALKON3,82 m²
Wymiary mieszkania 111.25 m², M59
Wirtualna makieta 3D mieszkania 111.25 m², M59
M67M65M64M66M68M69M70M71M72M73M74M75M76M77M59M60M61M62M63 24x12.5x27.724x12.5x27.7
Plan piętra
Srebrzyńska Park IV - zdjęcie nr 0
Srebrzyńska Park IV - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 111.25 m², M59
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

111,25 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,66 m²), balkon (3,82 m²)

Termin oddania:

druga połowa 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę