Logo

Nowe mieszkanie, 43,70 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr M84

476 330 zł

10 900 zł /m²

Rata 2 229 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Polesie, ul. Srebrzyńska 107

2 pokoje, mieszkanie 43,70 m², piętro 5, oferta nr M84, Srebrzyńska Park IV, Łódź, Polesie, ul. Srebrzyńska 107
SALON Z ANEKSEM21,02 m²SYPIALNIA13,97 m²ŁAZIENKA4,73 m²KORYTARZ3,75 m²BALKON5,28 m²
Wymiary mieszkania 43.7 m², M84
Wirtualna makieta 3D mieszkania 43.7 m², M84
M86M84M83M85M87M88M89M90M91M92M93M94M95M96M78M79M80M81M82 24x12.5x27.724x12.5x27.7
Plan piętra
Srebrzyńska Park IV - zdjęcie nr 0
Srebrzyńska Park IV - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 43.7 m², M84
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,70 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,28 m²)

Termin oddania:

druga połowa 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę