Logo

Nowe mieszkanie, 111,25 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr M40

1 112 500 zł

10 000 zł /m²

Rata 5 205 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Polesie, ul. Srebrzyńska 107

4 pokoje, mieszkanie 111,25 m², piętro 3, oferta nr M40, Srebrzyńska Park IV, Łódź, Polesie, ul. Srebrzyńska 107
SALON Z ANEKSEM38,85 m²SYPIALNIA14,87 m²SYPIALNIA14,39 m²SYPIALNIA13,32 m²ŁAZIENKA5,18 m²ŁAZIENKA3,89 m²GARDEROBA3,83 m²KORYTARZ16,48 m²BALKON11,66 m²BALKON3,82 m²
Wymiary mieszkania 111.25 m², M40
Wirtualna makieta 3D mieszkania 111.25 m², M40
M46M45M47M48M49M50M51M52M53M54M55M56M57M58M40M41M42M43M44 24x12.5x27.724x12.5x27.7
Plan piętra
Srebrzyńska Park IV - zdjęcie nr 0
Srebrzyńska Park IV - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 111.25 m², M40
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

111,25 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,66 m²), balkon (3,82 m²)

Termin oddania:

druga połowa 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę