Logo

Nowe mieszkanie, 63,08 m², 4 pokoje, 8 piętro, oferta nr B/125

745 341 zł

11 816 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 487 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja 64 Dmowskiego

Poznań, Św. Łazarz, Łazarz, ul. R. Dmowskiego

4 pokoje, mieszkanie 63,08 m², piętro 8, oferta nr B/125, 64 Dmowskiego, Poznań, Św. Łazarz, Łazarz, ul. R. Dmowskiego
SALON Z ANEKSEM21,65 m²SYPIALNIA12,77 m²SYPIALNIA9,05 m²SYPIALNIA9,05 m²ŁAZIENKA3,71 m²KORYTARZ6,85 m²BALKON10,32 m²BALKON4,05 m²
Wymiary mieszkania 63.08 m², B/125
64 Dmowskiego - zdjęcie nr 0
64 Dmowskiego - zdjęcie nr 1
64 Dmowskiego - zdjęcie nr 2
64 Dmowskiego - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 63.08 m², B/125
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

63,08 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,32 m²), balkon (4,05 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę