Logo

Nowy apartament, 60,12 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr F13

725 033 zł

12 060 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 392 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Bieńkowskiego

3 pokoje, apartament 60,12 m², piętro 2, oferta nr F13, Nowe Żerniki Bieńkowskiego, Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Bieńkowskiego
SALON Z ANEKSEM26,53 m²SYPIALNIA11,71 m²SYPIALNIA10,57 m²ŁAZIENKA4,11 m²KORYTARZ7,24 m²LOGGIA3,09 m²
Wymiary apartamentu 60.12 m², F13
Wirtualna makieta 3D inwestycji Nowe Żerniki Bieńkowskiego
Plan piętra
Nowe Żerniki Bieńkowskiego - zdjęcie nr 0
Nowe Żerniki Bieńkowskiego - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu 60.12 m², F13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,12 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,09 m²)

Termin oddania:

etap II - II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę