Logo

Nowy apartament, 58,73 m², 3 pokoje, parter, oferta nr K1

669 994 zł

11 408 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 135 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Bieńkowskiego

3 pokoje, apartament 58,73 m², parter, oferta nr K1, Nowe Żerniki Bieńkowskiego, Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Bieńkowskiego
SALON Z ANEKSEM27,46 m²SYPIALNIA12,15 m²SYPIALNIA9,48 m²ŁAZIENKA3,99 m²KORYTARZ5,81 m²
Wymiary apartamentu 58.73 m², K1
Wirtualna makieta 3D apartamentu 58.73 m², K1
E1E4E2E3F4F3F5F2F1H1H2H6H3H5H4G2G3G1G4I1I4I2I3J5J4J6J3J2J1K7K8K9K1K2K3K4K5K6B1C1C2D5D6D1D2D3D4C3C4A1A2B4B5B2B3A3
Plan piętra
Nowe Żerniki Bieńkowskiego - zdjęcie nr 0
Nowe Żerniki Bieńkowskiego - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu 58.73 m², K1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,73 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,60 m