zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nowe mieszkania Poznań Główna - rynek pierwotny

Znaleziono 239 ofert
Wyszukuję...
Reklama
Reklama

Mieszkania deweloperskie Poznań Główna

Poznań jest piątym co do wielkości miastem w Polsce, zlokalizowanym w zachodniej części kraju. Dziś jest to wiodący ośrodek przemysłowy i akademicki, należy też do najlepiej rozwijających się miast pod względem ekonomicznym. Standard życia i bezpieczeństwa jest tu bardzo wysoki, co cenią sobie zarówno mieszkańcy, jak i przybywający do miasta studenci.

Poznań atrakcyjny inwestycyjnie

Miasto znajduje się w czołówce miast o wysokiej atrakcyjności inwestycyjnej. Stopień ryzyka jest niezwykle niski, co rzutuje na decyzje deweloperów. Nowe budownictwa stanowią najczęściej realizowane inwestycje – powstają zarówno w ścisłym centrum, jak i na obrzeżach miasta. Kupujący mają do wyboru nowe mieszkania Poznań Główna z rynku pierwotnego, które wyróżniają się szeregiem ekologicznych rozwiązań oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Miasto koziołków

XIX-wieczne śródmieście jest wizytówką Poznania. Tysiące turystów każdego roku gromadzi się przed miejskim ratuszem, by punktualnie w południe zaobserwować trykające się koziołki i wysłuchać hejnału. To niewątpliwie jedna z największych miejskich atrakcji, lecz nie jedyna, dla której przyjeżdżają turyści.

Godna uwagi jest architektura renesansowa Starego Miasta, barokowa fara oraz Zamek Królewski z murami obronnymi. Przebiega tędy Szlak Piastowski, Trakt Królewsko-Cesarski oraz Trasa Kórnicka. Najstarsza część Poznania – Ostrów Tumski – jest miejscem pochówku pierwszych władców Polski. Przyjmuje się, że to właśnie tam przyjęto chrzest w 966 roku.

Rynek nieruchomości

Niskie ryzyko inwestycyjne, spory kapitał ludzki oraz dynamiczny rozwój ekonomiczny sprawiają, że deweloperzy chętnie realizują w Poznaniu swoje projekty. Panują tu doskonałe warunki do rozwoju biznesu, dzięki czemu wiele osób myśli o przeprowadzce do miasta. Nowe mieszkania Poznań Główna - rynek pierwotny powstają głównie w miejscach dobrze skomunikowanych i otoczonych zielenią.

Przykładem inwestycji jest Piątkowo, wchodzące w skład Starego Miasta. Jest tu wiele placówek edukacyjnych, szeroka oferta handlowo-usługowa oraz liczne parki. Wiele nowoczesnych inwestycji powstaje także na Jeżycach. Świetna komunikacja, stawy i jeziora, bliskość najważniejszych instytucji i uczelni, a także ZOO czynią osiedle jednym z najpopularniejszych w Poznaniu.

Rozwój miasta

Aglomeracja poznańska jest niewątpliwym biegunem wzrostu gospodarczego. Działalność skoncentrowana jest głównie w strefie biznesowej, której przykładem są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Miasto wyróżnia się mocno rozwiniętą siatką transportową, wysokim poziomem kształcenia na uczelniach i atrakcyjnymi ofertami pracy. Nikogo nie dziwi liczba osób, które decydują się zamieszkać w stolicy Wielkopolski, by zapewnić sobie dostatnią jakość życia. To głównie z myślą o mieszkańcach powstają nowe mieszkania Poznań Główny - rynek pierwotny. Oferta nowoczesnych nieruchomości dedykowana jest zarówno rodzinom z dziećmi, jak i singlom, którzy lubią znajdować się w tętniącym życiem centrum.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 27 756 osób
UP