Logo
Filtry

Mieszkania Wrocław od 500 000 zł do 550 000 zł - strona 2

Znaleziono 723 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 36,98 m², Wrocław, Tarnogaj, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 36,98 m² w bloku z windą, Tarnogaj

    Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez PCC i prowizji dla pośrednika.Don’t hesitate to call, I speak English and German.Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 36,98 m², zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku w ramach nowej inwestycji deweloperskiej. Lokal został z...

    więcej »

    JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

    547 304 zł

    Wrocław, Tarnogaj

    2 pok.

    36,98 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 50,50 m², Wrocław, Fabryczna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 50,50 m² z balkonem, Wrocław

    Mieszkanie do remontu na Nowym Dworze z widokiem na zielone podwórko , ul. Nowodworska Jeśli lubisz wyzwania i chciałbyś, aby mieszkanie, w którym zamieszkasz było 'skrojone' idealnie pod Twoje potrzeby i preferencje, to ta oferta jest dla Ciebie. Może stać się zarówno komfortowym miejscem do życia,...

    więcej »

    Metrohouse

    500 000 zł

    Wrocław, Fabryczna

    2 pok.

    50,50 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • Murapol RiverSide, nowe mieszkania, Murapol S.A., ul. Gnieźnieńska, Szczepin, Wrocław
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Murapol RiverSide
    • Osiedle zlokalizowane blisko przystanku komunikacji miejskiej - 300 m
    • Blisko osiedla park - 650 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • Nowa inwestycja w ofercie dewelopera
    • Rowerownia w budynku
    • W sprzedaży mieszkania z zielonymi ogródkami (do 37,00 m²)
    więcej »

    Murapol S.A.

    od 18 135,00 zł /m²

    Wrocław, Szczepin, ul. Gnieźnieńska

    1 pok.

    25,14 – 30,18 m²

  • Apartamenty Kamieńskiego, nowe mieszkania, Dom Development, ul. Kamieńskiego 53a, Karłowice-Różanka, Wrocław
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Apartamenty Kamieńskiego
    • Przystanek komunikacji miejskiej w pobliżu osiedla - 100 m
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 150 m
    • Winda w budynku
    • Osiedlowy plac zabaw dla dzieci
    • Podziemna hala garażowa
    • Jest to nowość w ofercie dewelopera
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Na parterze mieszkania z ogródkami (do 213,64 m²)
    więcej »

    Dom Development

    od 14 800 zł /m²

    Wrocław, Karłowice-Różanka, ul. Kamieńskiego 53a

    1 - 2 pok.

    32,03 – 34,69 m²

  • Pilczycka Vita, nowe mieszkania, DEVELIA S.A., ul. Pilczycka 195, Pilczyce, Wrocław
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Pilczycka Vita
    • Przy osiedlu przystanek komunikacji miejskiej - 50 m
    • Park położony nieopodal osiedla - 500 m
    • Na osiedlu zaprojektowano plac zabaw
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • Nowość w ofercie dewelopera
    • Budynek wyposażony w windę
    więcej »

    DEVELIA S.A.

    Wrocław, Pilczyce, ul. Pilczycka 195

    1 - 2 pok.

    35,67 – 39,81 m²

  • Reklama
  • Architektów, nowe mieszkania, Spravia, Al. Architektów 22-30, Wrocław
    info-icon
    info-icon
    Architektów
    • Przy osiedlu przystanek komunikacji miejskiej - 400 m
    • Winda w budynku
    • Na osiedlu zaprojektowano plac zabaw
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy