Logo

Nowe mieszkanie, 26,63 m², 1 pokój, 9 piętro, oferta nr F1-9-65

529 000 zł

19 865 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 475 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Szczepin, ul. Długa/Gnieźnieńska

1 pokój, mieszkanie 26,63 m², piętro 9, oferta nr F1-9-65, Lokum Porto Etap VI, Wrocław, Szczepin, ul. Długa/Gnieźnieńska
Lokum Porto Etap VI - zdjęcie nr 0
Lokum Porto Etap VI - zdjęcie nr 1
Lokum Porto Etap VI - zdjęcie nr 2
Lokum Porto Etap VI - zdjęcie nr 3
Lokum Porto Etap VI - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 26.63 m², F1-9-65
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,63 m²

Piętro:

9 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska (płatna dodatkowo)

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,57 m²)

Termin oddania:

VI etap - gotowe do odbioru

Certyfikat energetyczny (plik):

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę