Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kombornia

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 625,00 m², Kombornia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 625,00 m², Kombornia

    Na sprzedaż rewelacyjna działka budowlana w Komborni z wydanymi na stałe warunkami zabudowy, gotowa pod realizację wymarzonego domu, będąca miejscem, gdzie przestrzeń, cisza i widoki robią robotę od pierwszego spojrzenia. Działka ma ponad 36 arów powierzchni, kształt prostokąta o wymiarach około 120...

    więcej »

    Metrohouse

    449 000 zł

    Kombornia

    3 625,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 124 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3625 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3625 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni