Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Krasne

Znaleziono 4 oferty

    Lista ofert

  • Działka 1 300,00 m², Krasne, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 300,00 m², Krasne

    Na sprzedaż działka z dobrym dojazdem. Nieruchomoac jest niereguralnego kształtu o wymiarach: dl. 94.5m x 14m szerokości. Cały areał tej działki wynosi 1300m2. Klasa; RII, PS III. Prad znajduje sie na dzialce, reszta medi na siasiednich dzialkach. Nieruchmosc znajduje się w sąsiedztwie domów jednoro...

    więcej »

    Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

    185 000 zł

    Krasne

    1 300,00 m²

  • Działka 2 015,00 m², Krasne, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 015,00 m², Krasne

    Atrakcyjna oferta działki o powierzchni 2015m2. Działka rolna, klasa III. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach dł, 60mx33m. Przejazd na działkę drogą gminną. Prąd jest na działce. Wokół dużo zieleni cisza i spokój Oferta dodana z propertly.io Nr oferty w biurze: ASR-GS-48406/3/6

    więcej »

    Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

    180 000 zł

    Krasne

    2 015,00 m²

  • Działka 25 000,00 m², Krasne, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 25 000,00 m², Krasne

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Krasne k. Rzeszowa – sprzedaż inwestycji deweloperskiej z pozwoleniem na budowę Na sprzedaż atrakcyjna inwestycja deweloperska zlokalizowana w miejscowości Krasne, bezpośrednio przy północno-wschodniej granicy Rzeszowa. Parame...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    5 850 000 zł

    Krasne

    25 000,00 m²

  • Działka 25 000,00 m², Krasne, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 25 000,00 m², Krasne

    Do sprzedania około 2,5 ha gruntu z Wz na bliźniaki domy jednorodzinneGłówne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• bliskość terenów zielonych• położenie z dala od głównej jezdniDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Firma Metrohouse posiada na sprzedaż grunty w Krasn...

    więcej »

    Metrohouse

    2 250 000 zł

    Krasne

    25 000,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Krasnem - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 4 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Krasnem: 139 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1300 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 25000 m²

Wskaźniki rynku działek w Krasnem

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 325,20%
  • Ceny działek na sprzedaż w Krasnem są o 42,15% tańsze niż w Warszawie