Logo

Działka na sprzedaż, 6 829,00 m², oferta nr SGBUZO373

20 000 000 zł

2 929 zł /m²

Rata 93 575 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Targowiska

Działka 6 829,00 m², oferta nr , SGBUZO373, Targowiska
SGBUZO373 - zdjęcie nr 0
SGBUZO373 - zdjęcie nr 1
SGBUZO373 - zdjęcie nr 2
SGBUZO373 - zdjęcie nr 3
SGBUZO373 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 6829 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

2 929 zł

Powierzchnia:

6 829,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą