Logo

Działka na sprzedaż, 4 730,00 m², oferta nr SGJARA406

279 000 zł

59 zł /m²

Rata 1 305 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Jedlicze

Działka 4 730,00 m², oferta nr , SGJARA406, Jedlicze
SGJARA406 - zdjęcie nr 0
SGJARA406 - zdjęcie nr 1
SGJARA406 - zdjęcie nr 2
SGJARA406 - zdjęcie nr 3
SGJARA406 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 4730 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

59 zł

Powierzchnia:

4 730,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą