Logo

Nowe mieszkanie, 57,40 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr M.61

1 239 895 zł

21 601 zł /m²

Rata 5 801 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Craft Zabłocie

Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Zabłocie 22A

3 pokoje, mieszkanie 57,40 m², piętro 4, oferta nr M.61, Craft Zabłocie, Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Zabłocie 22A
SALON Z ANEKSEM26,77 m²SYPIALNIA14,39 m²SYPIALNIA8,34 m²ŁAZIENKA4,75 m²KORYTARZ3,13 m²BALKON6,82 m²
Wymiary mieszkania 57.4 m², M.61
Wirtualna makieta 3D mieszkania 57.4 m², M.61
M.73M.72M.71M.70M.69M.68M.67M.66M.65M.64M.63M.62M.61M.77M.76M.75M.74 24x12.5x28
Plan piętra
Craft Zabłocie - zdjęcie nr 0
Craft Zabłocie - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 57.4 m², M.61
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,40 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,82 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę