Logo

Nowe mieszkanie, 40,67 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr M.87

931 167 zł

22 896 zł /m²

Rata 4 357 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Craft Zabłocie

Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Zabłocie 22A

2 pokoje, mieszkanie 40,67 m², piętro 5, oferta nr M.87, Craft Zabłocie, Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Zabłocie 22A
SALON Z ANEKSEM22,09 m²SYPIALNIA12,42 m²ŁAZIENKA4,51 m²PRZEDSIONEK1,56 m²BALKON5,95 m²
Wymiary mieszkania 40.67 m², M.87
Wirtualna makieta 3D mieszkania 40.67 m², M.87
M.90M.89M.88M.87M.86M.85M.84M.83M.82M.81M.80M.79M.78M.94M.93M.92M.91 24x12.5x28
Plan piętra
Craft Zabłocie - zdjęcie nr 0
Craft Zabłocie - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 40.67 m², M.87
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,67 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,95 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę