Logo

Nowe mieszkanie, 41,73 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr M.24

847 619 zł

20 312 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 966 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Craft Zabłocie

Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Zabłocie 22A

2 pokoje, mieszkanie 41,73 m², piętro 1, oferta nr M.24, Craft Zabłocie, Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Zabłocie 22A
SALON Z ANEKSEM22,60 m²SYPIALNIA12,27 m²ŁAZIENKA4,43 m²PRZEDSIONEK2,38 m²BALKON7,33 m²
Wymiary mieszkania 41.73 m², M.24
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.73 m², M.24
M.22M.21M.20M.19M.18M.17M.16M.15M.14M.13M.12M.11M.10M.26M.25M.24M.23 24x12.5x28
Plan piętra
Craft Zabłocie - zdjęcie nr 0
Craft Zabłocie - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.73 m², M.24
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,73 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,33 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę