Logo

Nowe mieszkanie, 26,27 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr M.76

655 795 zł

24 964 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 068 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Craft Zabłocie

Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Zabłocie 22A

1 pokój, mieszkanie 26,27 m², piętro 4, oferta nr M.76, Craft Zabłocie, Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Zabłocie 22A
SALON Z ANEKSEM18,59 m²ŁAZIENKA4,12 m²KORYTARZ3,53 m²BALKON3,44 m²
Wymiary mieszkania 26.27 m², M.76
Wirtualna makieta 3D mieszkania 26.27 m², M.76
M.73M.72M.71M.70M.69M.68M.67M.66M.65M.64M.63M.62M.61M.77M.76M.75M.74 24x12.5x28
Plan piętra
Craft Zabłocie - zdjęcie nr 0
Craft Zabłocie - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 26.27 m², M.76
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,27 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,44 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę