Logo

Nowe mieszkanie, 30,70 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr M.84

729 005 zł

23 746 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 411 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Craft Zabłocie

Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Zabłocie 22A

1 pokój, mieszkanie 30,70 m², piętro 5, oferta nr M.84, Craft Zabłocie, Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Zabłocie 22A
SALON Z ANEKSEM22,09 m²ŁAZIENKA4,32 m²KORYTARZ4,24 m²BALKON5,22 m²
Wymiary mieszkania 30.7 m², M.84
Wirtualna makieta 3D mieszkania 30.7 m², M.84
M.90M.89M.88M.87M.86M.85M.84M.83M.82M.81M.80M.79M.78M.94M.93M.92M.91 24x12.5x28
Plan piętra
Craft Zabłocie - zdjęcie nr 0
Craft Zabłocie - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 30.7 m², M.84
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,70 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,22 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę