Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 84,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 25890/2089/OMS

905 000 zł

10 774 zł /m²

Rata 4 234 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Poznań, Wierzbięcice

3 pokoje, mieszkanie 84,00 m², parter, oferta nr , 25890/2089/OMS, Poznań, Wierzbięcice
25890/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25890/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25890/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25890/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25890/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 84 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

84,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1910

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę