Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Poznań Górczyn

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 1 000,00 m², Poznań, Górczyn, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 1 000,00 m², Górczyn

    OBIEKT HOTELOWY, GOTOWY BIZNES, BLISKO TARGÓW POZNAŃSKICH pełne obłożenie Obiekt hotelowy wykończony w 2011 r prowadzony przez obecnych właścicieli przez kilkanaście lat, jest położony w cichej willowej okolicy zaledwie kilka min do Starego Miasta, i Targów Poznańskich. Obecnie prosperujący posiada...

    więcej »

    Metrohouse

    6 900 000 zł

    Poznań, Górczyn

    1 000,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż na Górczynie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż na Górczynie: 6 900 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1000 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1000 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych na Górczynie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 955,72%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż na Górczynie są o 34,71% droższe niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku pierwotnym i wtórnym

  • Górczyn - średnia cena lokalu użytkowego - 6 900 000 zł (1 oferta)

Stan na dzień: 09.05.2026

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych na Górczynie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni