Logo

Nowe mieszkanie, 60,58 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 1D.4.183

627 906 zł

10 365 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 938 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Francuska IIB

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, ul. Szybowcowa

3 pokoje, mieszkanie 60,58 m², piętro 4, oferta nr 1D.4.183, Nowa Francuska IIB, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Muchowiec, ul. Szybowcowa
SALON Z ANEKSEM21,60 m²SYPIALNIA15,90 m²SYPIALNIA12,04 m²ŁAZIENKA4,87 m²KORYTARZ6,17 m²BALKON8,67 m²LOGGIA7,98 m²
Wymiary mieszkania 60.58 m², 1D.4.183
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 0
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 1
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 2
Nowa Francuska IIB - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 60.58 m², 1D.4.183
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,58 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,67 m²), loggia (7,98 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę